Ptali jste se, zda budou další soutěže, takže tady je! A tentokrát rovnou se dvěma cenami.

O co se soutěží?

Vyhrajete poukázku v hodnotě 1500,- korun na jakýkoliv sortiment od e-shopu Myprotein, ze široké nabídky si můžete vybrat oblečení nebo jakékoliv dobroty.

Funguje to tak, že vyhrajete slevový kód za 1500,- a uplatníte ho při svém nákupu.

podprsenka myprotein

Jak se soutěží?

Soutěžit můžete dvojím způsobem, jak na Facebooku, tak na Instagramu:

1. Na Facebooku

Stačí, abyste byli fanoušky stránky Fit & Fabulous a napsali do komentáře k této soutěžní fotce, co byste si na e-shopu nejradši vybrali nebo komu byste poukázku darovali a proč. Vyberu pak se sestřičkou ten nejlepší (ať už nejmilejší, nejvtipnější nebo nejzajímavější komentář).

instagramové běžecké profily

2. Na Instagramu

Stačí, abyste sledovali můj profil @andy.fitfab a přidali v následujících 14 dnech na Instagram fotku, která se bude jakkoliv týkat zdravého životního stylu (ať už tam budete vy, nějaké zdravé jídlo nebo jen fotka z přírody, kde třeba sportujete.

Na fotce mě prosím označte, ať ji lehko najdu a do komentáře přidejte hashtag #soutezimsfitfab – nejzajímavější fotku opět vybereme se ségrou a samozřejmě budeme číst i komentáře! 😉

📣 Mám pro vás další SOUTĚŽ!😇 Tentokrát jsou ve hře dvě poukázky do e-shopu @myproteincz v hodnotě 1500,- Kč.🎉 Koupit si za ně na myprotein.cz můžete cokoliv.🔝 A jak se hraje? Stačí na Instagram přidat jakoukoliv fotku týkající se zdravého životního stylu a do komentáře přidat hashtag #soutezimsfitfab – abych to našla!😊 Na fotce mě označte a budu se moc těšit na vaše příspěvky.❤ Soutěží se do neděle 9.7. 23:59 a nejlepší fotku s nejlepším komentářem vybereme se sestřičkou a výherci pošleme slevový kód.😉 Tak co, jdete do toho?👉 Celé znění soutěže na www.fitfab.cz – link je v biu.✌ . . . #soutez#soutěž#myproteincz#soutezimsfitfab#vyzva#fitgirl#czech#fitfam#fitspo#fitness#fit#girl#training#czechgirl#czechfitness#prague#instapic#bodybuilding#sport#czechfit#hello#czechblogger#picture#yey#blogerky#blogerka#posilovani#protein

Příspěvek sdílený Fit & Fabulous | Fitness blog🏃 (@andy.fitfab),

 

Dokdy se soutěží?

Soutěž bude trvat 14 dní a skončí v neděli 9.7. ve 23:59. Výherce vylosujeme druhý den a zveřejníme ho v pondělí večer na Facebooku i Instagramu. Jeden výherce bude na Instagramu a jeden na Facebooku. Soutěžit můžete na obou kanálech.

Nezapomeňte se proto pečlivě podívat na pravidla a projděte si i sortiment Myprotein, který můžete sledovat také na FB nebo Instagramu.

Hodně štěstí a těším se na vaše soutěžní komentáře a fotky! 🙂

Andy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *