Buď FIT,  Cvičení,  Jak se cítit líp

FITFAB Strong: 4týdenní fitness program, který si zamilujete!

Jak už jste si určitě všimli, máme plné ruce práce s novým projektem. Projektem, který jsem si vysnila už před pár lety a až letos jsem sebrala odvahu se do něj pustit. O co jde?

FITFAB Strong je nový 4týdenní fitness program, který bude od půlky prosince k dispozici zadarmo všem, kteří chtějí cvičit doma podle videí. Má to mnoho předností – nikam nemusíte chodit, nikomu nemusíte platit, ušetříte čas a ještě zažijete zábavu.

Budete FIT, budete FABulous (zkrátka úžasní), budete Strong. Stanete se FITFAB Strong!

Kdy program vypustíme?

FITFAB Strong videa spustíme v polovině prosince 2017. Cvičit tak budete moci už během vánočních svátku nebo symbolicky od Nového roku. Prozatím můžete sledovat náš Facebook, kam přidáváme fotky a brzy se můžete těšit i na trailer programu.

Veškeré informace k projektu najdete TADY!

Proč si FITFAB Strong zamilujete?

Je k tomu hned několik důvodů.

1. PARTA. Fitness program natáčela neuvěřitelně fajn parta lidí. Podíleli se na něm fitness instruktoři, trenéři, běžci, tanečníci, choreografové, gymnasté a jiní sportovci. Ve videu všechny poznáte a budete se na ně každý den těšit!

2. ŽIVÁ HUDBA. Ještě žádný fitness program nebyl natočen na živou hudbu. Ke cvičení nám hráli DJ Jareza a bubeník Jakub Vosecký, kteří celému projektu dali dokonalý šmrnc.

3. JE ZDARMA. Program si můžete kdykoliv pustit na YouTube a nezaplatíte ani korunu.

4. TOVÁRNA. Program jsme natáčeli v holešovické Továrně, která je pro podobnou akci jako stvořená. Je to vážně kouzelný prostor, na který se parádně kouká!

5. RADOST. Nikdo z účastníků nešel do projektu za peníze. Všechny, které uvidíte cvičit, si prostě jen chtěli zacvičit a motivovat vás. Z každého videa to ucítíte a já si za to všech našich parťáků neuvěřitelně vážím. Jsou to fakt úžasní lidé.

FITFAB Strong parta dance

Foto: jakubkolek.com

Jak FITFAB Strong funguje?

Určitě se ptáte, jak takový fitness program bude fungovat?

FITFAB Strong se skládá z několik videí, které si budete doma pouštět z YouTube podle stanoveného plánu, který zveřejníme na webu programu. Každé video trvá 25 – 40 minut a obsahuje pokaždé jinou lekci. Jednou se více zadýcháte, jednou se více protáhnete, jednou posílíte bříško a jednou zase nohy.

Cvičit budete ve dvou variantách náročnosti: MINI a MAXI. Ve variantě MINI se cvičí 3x týdně, ve variantě MAXI dokonce 6x.

A zvládnu to? To víte, že jo! Program je navržený tak, aby byl dostatečně motivující pro ty, kteří už se cvičením zkušenosti mají, ale nebyl příliš náročný pro ty, kteří ještě tak pokročilí nejsou.

Cílem také není, abyste jen zhubli nebo nabrali svaly. Je to jen vedlejší efekt, který jistě nastane. Nám šlo ale o to, abyste zjistili, že dokážete být lepší, že překonáte sami sebe a za měsíc budete úplně někde jinde, než když jste začínali. Chceme, abyste se změnili fyzicky i mentálně. Abyste si věřili. Abyste se naučili rádi cvičit.

Protože věřím, že to s námi půjde samo.

FITFAB Strong cvičení

Foto: Lucie Zíková

Koho v programu uvidíte?

V každé lekci se cvičilo v trošku jiném složení. Těšit se ale můžete na zajímavé a moc fajn cvičící, kteří v tom budou celou dobu s vámi!

Pojďme si je ale představit:

Andy Pavelcová

Zakladatelka projektu, fitness instruktorka, lektorka Roxy jógy, tanečnice, choreografka. Natočit tenhle projekt pro mě byl sen. Šetřila jsem na něj více než půl roku a dala do něj úplně všechno.

Vy za tím možná vidíte jen pár videí. Ale já za tím vidím stovky hodin práce a cvičení, desítky hodin psaní mailů a vyřizování telefonátů, desítky nocí, kdy jsem nemohla usnout, protože jsem se bála, jak to všechno dopadne, a poslední vteřiny před tím, než se v den D spustila kamera a já věděla, že už není cesty zpět.

Když jsem dotočili, zažila jsem asi nejkrásnější pocit v životě. Byla jsem šťastná, dojatá, hrdá na celý svůj tým, bez kterého bych to nikdy nezvládla. Pyšná na atmosféru, kterou jsme během natáčení vytvořili, pyšná na všechny cvičící, kteří se stali mými kamarády. Byl to splněný sen. A vy se právě stáváte jeho součástí.

Uvidíte mě ve všech videích – CARDIO Strong, ABS LEGS Strong, YOGA Strong, INTERVAL Strong, DANCE Strong a CORE Strong.

fitfab strong srdce

Baru Katharine Selešiová

Katharine spatříte také ve všech videích. Je to tanečnice, herečka, zpěvačka a choreografka.

fitfab strong srdce

Andrejka Mokrejšová

Andrejku potkáte v lekcích ABS LEGS Strong, YOGA Strong a CORE Strong. Je to sympatická studentka medicíny, fitnessačka, běžkyně a blogerka – mrknout na užitečný blog psaný odborným okem můžete tady.

fitfab strong srdce

Martin Žáček

Martina uvidíte při YOGA Strong, ABS LEGS Strong, DANCE Strong a CORE Strong. Znát ho můžete z Instagramu, je totiž vášnivý běžec a s fanoušky se dělí hlavně o svoji poctivou přípravu na půlmaraton, který hodlá zaběhnout pod hodinu dvacet!

fitfab strong srdce

David Pártl

David bude zářit v lekcích INTERVAL Strong a DANCE Strong. Je to instruktor Les Mills, motivátor a zaručený zdroj výborné nálady!

fitfab strong srdce

Tomáš Vejsada

Tomík vás provede lekcí CARDIO Strong a INTERVAL Strong! Tom vede blog Ttomrunner.

fitfab strong srdce

Míša Mrázková

Na Míšu se můžete těšit v lekcích DANCE Strong a INTERVAL Strong. Tahle holka by vás hravě strčila do kapsy! Je to totiž Insanity královna!

fitfab strong srdce

Bára Sedláková

Barču uvidíte kde jinde, než v YOGA Strong lekci. Blogerka Detox chutně má totiž jógu na denním pořádku!

fitfab strong srdce

Aneta Synková

Anetka, smíšek, blogerka a motivační kouč. Anet potkáte v lekcích CARDIO Strong a INTERVAL Strong. Zajímavé články si můžete přečíst na jejím blogu.

fitfab strong srdce

Hanka Volfová

Hanka je tanečnice a fitnessačka tělem a duší. Má na svém kontě už několik medailí, dokonce tři tituly z mistra světa, Evropy a republiky ve sportovním aerobicu, i proto ji uvidíte v lekcích DANCE Strong a INTERVAL Strong. Příběhy ze života Hanky můžete číst na jejím blogu.

fitfab strong srdce

Running2


Parťáci v běhu i životě. To jsou Soňa a Michal, kteří píší blog Running2.cz. Tyhle dva úžasňáky sršící energií uvidíte v lekci CARDIO Strong.

fitfab strong srdce

Jana Nosková

Usměvavá blondýnka, běžkyně Janča. Nebudete tomu věřit, ale tahle akční mamka běhá po světě s roztroušenou sklerózou a epilepsií. Je ale neuvěřitelně silná a všechno i přes svou nemoc zvládá. Nechte se inspirovat její energií v lekci ABS LEGS Strong.

fitfab strong srdce

Jakub Vaňas

Jakub je zpěvák, sportovec a showman. Jeho tréninkem a kardiem jsou hlavně zkoušky a koncerty s jeho kapelou Top Dream Company. Uvidíte ho v lekcích YOGA Strong a CORE Strong.

fitfab strong srdce

Kateřina Horová

fitfab strong káťa

Káťa je tanečnice a choreografka. Její energie a nadšení bude moci ochutna v lekci DANCE Strong.

fitfab strong srdce

Vojta Malčík

Vojta je sporťák a gymnasta. Zkusil i šerm a lezl po horách. V lekcích se představí ve videích ABS LEGS Strong a CORE Strong!

fitfab strong srdce

Honza Kuděj

honza kuděj

Honza je sporťák a redaktor fitness magazínu FitYOU. Spolu s Vojtou jsou parťáci a nebojí se sportovní gymnastiky. Honzu uvidíte v lekcích ABS LEGS Strong, YOGA Strong a CORE Strong.

Tak! To je náš hvězdný tým!

Celou partu ještě doplnili úžasní kluci z filmové produkce LABmedia, fotografové Jakub Kolek, Lucie Zíková, Libor Krsek a Jakub z HnujblikArt. Naše cvičící si vzaly do parády make-up artistky Majka Mai, Veronika Gabrielová a Alex Makovetkaia.

Všem z celého srdce děkuju a nikdy vám nezapomenu, jak úžasnou atmosféru jste při natáčení udělali.

A vy už se těšte! V prosinci se do toho pustíme. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, motivace tam pojede proudem!

Díky, že mě čtete a doufáme, že si FITFAB Strong zamilujete!

Andy

6 komentáře

  • Lea

    Snad není pravda jak jsi fabulous 😀 . Sleduju tě už déle, ráda čtu tvé články a teď rozjíždíš tolik úžasných věcí (spolu s projektem se Zuzkou), prostě moc děkuji.

  • Eva

    Jak já se těším!!! Moc gratuluju k takovému projektu. Také tě sleduju už pěkně dlouho a jsi pro mě veliká inspirace. To, jak jsi každý den usměvavá, s dobrou náladou a jak si jdeš za tím, co chceš, je neuvěřitelný! Na videa se moc těším a začínám hned v prosinci 🙂 Žádný čekání na novoroční předsevzetí 😀 Jsem si jistá, že mě budou hodně bavit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *