Cvičení

Lednová měsíční fitness výzva s FITFAB Stronger – jdeš do toho?

 

Ačkoliv nejsem úplně příznivcem takových těch měsíčních výzev typu „udělej 30 kliků každý den“, dělám pro vás výzvy docela často. Jdu na ně ale úplně jinak. Výzvy jsou skvělým startem do světa fitness, naučí vás zdravému pohybu, kázni a sebekontrole.

A leden je ideální příležitostí ukázat těm, kteří nemají cvičení jako součást každodenního režimu, že to vlastně nemusí být trápení nebo nepříjemná věc, ale dokonce něco, na co se těšíte každý den po práci nebo po škole.

Společně s partou z FITFAB Strong jsme pro vás připravili zbrusu novou výzvu, která je plná cvičení, tipů na zdravější stravu i lepší pocit ze sebe samých.

VÝZVU NAJDETE TADY!

 

Než se do lednové výzvy pustíte, dovolím si připomenout pár tipů pro její plnění. Často vás totiž zradí špatná motivace, nesprávně nastavený cíl nebo nedostatek uvědomění si, co je vlastně důležité.

Zkuste se tentokrát zamyslet, co je vaším cílem, proč vlastně chcete cvičit a proč jste to už tolikrát předtím vzdali.

 

Několik tipů do lednové výzvy

1. Nechtějte pouze zhubnout. Nezapomeňte, že na světě jsou mnohem důležitější věci než štíhlé bříško a stehna. Je to dobrá kondice, pocit štěstí po cvičení a víra v sebe sama.

2. Zahoďte váhu, radši sledujte pokroky. Váha není směrodatná, radši sledujte pokroky ve fyzičce, náladě a mírách.

3. Není to jen o cvičení, ale o rozumné stravě. Neexistuje nezdravá potravina, je pouze nezdravé množství. Z jednoho salátu nikdy nezhubnete, stejně jako z jednoho dortíku nikdy nepřiberete. Zkuste o jídle přemýšlet trochu komplexněji a naučit se naprosté základy, které jsou nejdůležitější.

4. Nic nepřehánějte a také odpočívejte. Spánek a odpočinek hrají ve světě fitness mnohem důležitější roli, než si myslíte. Po každé lekci se proto důkladně protáhněte a cvičení nepřehánějte. Tělo si umí říct, kdy má dost a poslechněte ho.

5. Pochlubte se s dojmy a výsledky. Ve dvou se to lépe táhne! I proto jsme založili skupinu FITFAB Strong parta, ve které se vzájemně motivujeme a podporujeme. Tak se přidejte a pojeďte v tom s námi!

6. Výzvu si pověste na ledničku a dodržujte ji. Plánek mějte stále na očích. Bude vás motivovat a připomínat, proč jste vlastně začali.

 

 

Já pojedu výzvu s vámi a moje pokroky můžete sledovat na mém Instagramu @andy.fitfab!

 

Držme si palce, to zvládneme!

Výzvu najdete na stránkách FITFAB Strong!

Díky, že mě sledujete!

3 komentáře

  • Denisa

    Ahoj, dnes jsem objevila Vasi lednovou vyzvu, je to naprosto super a zabavne (skoukla jsem jen par videi). Je mozne se zapojit az ted? Bude na strankach dostupna i treba v unoru 🙂 Nebo si mam videa ulozit? Dekuji za radu a za super napad!!!! Jste skveli ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *