Roxy Yoga

Roxy jóga na Štvanici 2018 opět každé červnové úterý zdarma

Červen je za dveřmi a s ním i naše již pravidelné lekce jógy na Štvanici. Lekce budou letos opět probíhat v milé spolupráci s Roxy.

Kdy? Každé červnové úterý!

Lekce se bude konat každé úterý v červnu vždy od 18 hodin. Přijďte prosím trošku dříve, protože v šest už budeme začínat. Lekce bude trvat 60 minut a věřím, že si ji užijete jako minulý rok.

Však mrkněte na video:

Kde? Na Štvanici!

Letos se bude yoga konat na Štvanickém ostrově mezi Karlínem a Holešovicemi, a to v jeho cípu na travnaté ploše nedaleko stanoviště přívozu Štvanice. Přesné místo na mapě najdete zde.

Jak se tam dostanete? Klidně přívozem!

U ostrova Štvanice staví tramvaje na zastávce Štvanice. Odtud už krásně dojdete pěšky až na východní cíp ostrova.

Pokud byste chtěli být styloví, můžete na lekci připlout přívozem z Pražské tržnice nebo ze stanoviště Karlín-Rohanský ostrov.

Nejbližší stanice metra jsou Florenc nebo Vltavská.

štvanice-yoga.mapa

Co vás čeká? Makačka!

Čeká vás hodinová lekce power jógy. Nebojte se, nebude to nic krkolomného ani strašlivě těžkého.

Kdo jste chodili na lekce minulý rok, určitě víte, že hlavním smyslem je protáhnout se na čerstvém vzduchu a trochu se i zapotit, potkat milé lidi s podobnými zájmy a užít si lekci plnou pohody.

Potřebujete něco? Hlavně úsměv!

Co si máte vzít s sebou? Hlavně milou náladu a úsměv. Pro první z vás bude na místě čekat několik jógamatek od Roxy, pokud ji ale doma máte, vezměte ji s sebou.

Jste začátečníci? Nevadí!

Úplně v pořádku! I pro vás je lekce jako dělaná, všechny prvky vám vysvětlíme a provedení ukážeme. Můžete si kdykoliv odpočinout nebo utéct. ?

Stojí to něco? Ne!

Jako minulý rok budou lekce zdarma, jediné, čím nám můžete zaplatit, je úsměvem. Těch si vážíme nejvíce. Pořádání jógy nás baví a moooc se na ni těšíme.

Na lekcích je vždy strašně milá atmosféra a budeme rádi, když ji podpoříte.

Co když bude pršet? Nezmokneme!

Pokud by pršelo, lekce se konat nebude. Budeme bedlivě sledovat předpověď, ohlídáme mraky a kdybychom je náhodou neohlídali, tak vám dáme e-mailem nebo na Facebook události každé úterní dopoledne vědět, pokud by se lekce rušila.

I proto je nezbytná registrace – abyste se to případně dozvěděli.

Musíte se registrovat? Ano, prosím!

Protože organizování podobné akce není úplná hračka, poprosíme vás o vyplnění přihlašovacího formuláře, abychom věděli, kolik vás na lekci přibližně dorazí a my tak budeme kdyžtak připraveni na všechno.

Takže se prosím směle hlaste kliknutím na modrou ikonku ROXY YOGA REGISTRACE vpravo dole ?

Zlobí vám registrace? Zkuste se registrovat z jiného prohlížeče a předtím stránku aktualizovat 🙂

Prosím registujte se na každou lekci zvlášť a to vždy po skončení lekce předchozí. Na první už se můžete registrovat teď!

Kdo lekci povede? Andy a Terka!

Lektorky budeme tentokrát dvě – z důvodu lepší organizace a kontaktu s vámi v průběhu lekce.

Lekci povede Andy Pavelcová, autorka blogu Fit & Fabulous a fitness programu FITFAB Strong. Více o mně si můžete přečíst tady. Na instagramu mě najdete jako @andy.fitfab – a přidejte si mě, budu tam dávat fotky z lekcí!

Druhou lektorkou je Terezka Korcová. Vynikající učitelka ashtanga vinyasa jógy s bohatou zkušeností. S lekcemi se budeme střídat a věřte, že nebudete litovat.

Terezka je autorkou báječného blogu terezkayoga.com, na kterém najdete užitečné články ze světa jógy. Terezku najdete na Instagramu jako @terezka_yoga a doporučuju ji sledovat!

Tak co, dorazíte?

Na lekci můžete vzít kamarády, přítele, manžela nebo pejska. Vítáni jsou všichni a budeme se na vás těšit. Pokud máte nějaký zdravotní problém, dejte nám o tom vědět před začátkem lekce a my vám se cviky poradíme a pokusíme se je namodifikovat vašim možnostem.

Jakékoliv otázky směřujte sem do komentářů nebo na e-mail fitfab@email.cz!

Uděláte nám radost, když se přihlásíte na Facebookovou událost a pozvete i své kamarády.

Těšíme se na vás!

Andy, Terezka a Roxy

Roxy Yoga Štvanice

7 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *