Cvičení,  Videa

P90X+ | Cvičení, které baví a rychle uteče

Přemýšlíte, jak se do léta dostat do formy? Tak to vyšlo akorát. Do začátku července na to máme přesně 3 měsíce. A právě 3 měsíce trvá i program P90X+ od Tony Hortona, nejsympatičtějšího online lektora, jakého jsem kdy viděla. Samozřejmě jen na videu.

Pokud jste s námi cvičili Insanity s Shaunem T. a nestačilo vám to, pojďte pokračovat s Tonym. Čeká nás spousta práce, ale i zábavy. Představuji vám program P90X+, který vás zaručeně bude bavit.

V článku najdete rozpis celého programu P90X+ Classic, charakteristiku, obrázky a odkazy na videa. Program si můžete zakoupit zde, je to rozhodně investice do dobré věci. Já už mám P90X a P90X+ za sebou, cvičila jsem je před 2 lety a nikdy mě žádné cvičení nebavilo víc.

Pokud se vám však za cvičení nechce platit, doporučujeme cvičit náš fitness program FITFAB Strong!

P90X+ cvičení

Název znamená Power 90 Extreme Plus. Jeho předchůdcem je P90X, tedy bez pluska, a já osobně mám názor, že je to pluskové lepší, takže vám o něm napíšu:

Bude to o síle, bude to náročné a bude to trvat 90 dní.

Chcete zažít ten pocit, kdy ráno vstanete z postele a ze všeho nejvíc se těšíte na cvičení? Tak to jste tu správně! Tony Horton to vážně umí, je akční, vtipnej a lekce uteče jako voda.

Když to srovnám s Insanity, je to míň šílené, ale o to pečlivěji vás to nutí odcvičit každý pohyb.

Mrkněte se na promo video a nechte se nalákat ještě víc:

Bála jsem se, že bude P90X+ jen trochu modifikované P90X, ale naštěstí jsou všechna cvičení originální, jinak stavěná a jen vycházejí z podobných principů jako P90X. Možná vás jen nebude bavit dlouhá Yoga X, ale je jen jednou týdně.

Co byste od P90X+ měli očekávat

  • lepší fyzičku, vytrvalost a sílu
  • zhubnete (je tam plno cardia)
  • zpevnění celého těla, hlavně středu
  • větší flexibilita díky józe
  • sebevědomí a radost

Tony má parádní průpovídky, však to brzy uvidíte na videu. Motivuje lidi kolem sebe, motivuje vás a taky moc dobře vypadá. A to rozhodně nepatří mezi nejmladší ročníky! Spolu s Tonym cvičí Tracy Morrow a Mark Briggs z Beachbody.

P90x plus cvičení

Co je na P90X+ nejvíc supr

Paráda je, že se mění „téma“ lekce a je to pokaždé něco úplně jiného. V Insanity jedete hodně to samé dokola, že vám často jednotlivé díly splývají.

U P90X+ vystřídáte:

  • cardio
  • posilování
  • intervalová cvičení
  • jógu
  • kenpo (karate)

P90x recenze

Plán programu P90X+ Classic

No, sranda to nebude. Jsou to 3 měsíce dřiny. Ale vyplatí se to!

Cvičí se každý den kromě neděle, kdy si můžete vybrat, zda si dáte volno nebo X-Stretch.

Na většinu cvičení nebudete potřebovat nic, ale v některých se objevují činky, adaptér na kliky nebo hrazda. Na začátku každého videa je seznam věcí, které potřebujete. Já hrazdu nemám, dělala jsem místo ní jiné cviky, které jsem znala z P90X nebo z Insanity.

Výsledky si můžete zapisovat do pracovního sešitu (pdf). Ale myslím, že je lépe uvidíte na svém těle.

Toto je oficiální plán:

P90x+ program

P90X+ videa

Na ta jste určitě čekali. Nejsou sice kompletní, našla jsem většinu z prvního měsíce, takže toho rozhodně mnoho odcvičíte, ale je lepší si program koupit (nestojí to tolik a ti lidi si s tím dali docela práci) nebo pečlivě hledat na internetu a stáhnout.

cinka

P90X+ Upper Plus

Cvičí se vršek těla: prsa, ramena, biceps, triceps.

Délka: 40 minut

cinka

P90X+ Abs-Core Plus

Cvičení převážně na břicho. Protože je tady hodně cviků na hrazdě, můžete si cvičení doplnit některými cviky z P90X Ab Ripperu (je hned za druhým videem)

Délka: 20 minut

P90X Ab Ripper

Délka: 15 minut

cinka

P90X+ Interval X Plus

Cvičí se na intervaly: pomalé, střední a rychlé. Cvičí se bez náčiní.

Délka: 41 minut

cinka

P90X+ Total Body Plus

Tohle je asi nejlepší, záhul na celé tělo téměř bez přestávek.

Délka: 45 minut

cinka

P90X+ Kenpo Cardio Plus

Už jste někdy zkusili karate? Tak se nebojte, tady se naučíte základní pohyby, které vytváří dohromady zábavnou hodinu plnou cardia.

Délka: 42 minut

cinka

Tak co, jdete do toho? Já si to rozhodně ujít nenechám! 😉 Pokud byste před létem chtěli zpevňovat hlavně bříško, určitě koukněte na 12 videí s nejúčinnějšími cviky na břicho.

Díky, že mě čtete.

andy
p90X+ motivace

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *