Cvičení,  Roxy Yoga

Roxy Jóga na Štvanici: Každé úterý v červnu zdarma

Mysleli jste si, že vás letos ochudím o venkovní lekce jógy za úsměv? Ani náhodou! Těším se na to už od našich posledních lekcí ve Stromovce minulé září. Lekce budou letos probíhat v milé spolupráci s Roxy.

Kdy? Každé červnové úterý!

Lekce se bude konat každé úterý v červnu vždy od 18 hodin. Přijďte prosím trošku dříve, protože v šest už budeme začínat. Lekce bude trvat 60 minut a věřím, že si ji užijete jako minulý rok.

Kde? Na Štvanici!

Letos se bude yoga konat na Štvanickém ostrově mezi Karlínem a Holešovicemi, a to v jeho cípu na travnaté ploše nedaleko stanoviště přívozu Štvanice. Přesné místo na mapě najdete zde.

Jak se tam dostanete? Klidně přívozem!

U ostrova Štvanice staví tramvaje 14 a 25 na zastávce Štvanice. Odtud už krásně dojdete pěšky až na severní cíp ostrova.

Pokud byste chtěli být styloví, můžete na lekci připlout přívozem z Pražské tržnice nebo ze stanoviště Karlín-Rohanský ostrov.

Nejbližší stanice metra jsou Florenc nebo Vltavská.

štvanice yoga

Co vás čeká? Makačka!

Čeká vás hodinová lekce jemné dynamické jógy. Nebojte se, nebude to nic krkolomného ani strašlivě těžkého.

Kdo jste chodili na lekce minulý rok, určitě víte, že hlavním smyslem je protáhnout se na čerstvém vzduchu a trochu se i zapotit, potkat milé lidi s podobnými zájmy a užít si lekci plnou pohody.

Pro první z vás bude na místě čekat několik jógamatek od Roxy, pokud ji ale doma máte, vezměte ji s sebou.

Jste začátečníci? Nevadí!

Úplně v pořádku! I pro vás je lekce jako dělaná, všechny prvky vám vysvětlíme a provedení ukážeme. Můžete si kdykoliv odpočinout nebo utéct. 😀

Stojí to něco? Ne!

Jako minulý rok budou lekce zdarma, jediné, čím nám můžete zaplatit, je úsměvem. Těch si vážím nejvíce. Pořádání jógy nás baví a moooc se na ni těšíme.

Co když bude pršet? Nezmokneme!

Pokud by pršelo, lekce se konat nebude. Budeme bedlivě sledovat předpověď, ohlídáme mraky a kdybychom je náhodou neohlídali, tak vám dáme e-mailem nebo na FB události každé úterní dopoledne vědět, pokud by se lekce rušila.

I proto je nezbytná registrace.

Bude registrace? Ano!

Protože organizování podobné akce není úplná hračka, poprosíme vás o vyplnění přihlašovacího formuláře, abychom věděli, kolik vás na lekci přibližně dorazí a my tak budeme kdyžtak připraveni na všechno.

Takže se prosím směle hlaste kliknutím na modrou ikonku ROXY YOGA REGISTRACE vpravo dole 😉

Kdo lekci povede? Andy a Terka!

Lektorky budeme tentokrát dvě – z důvodu lepší organizace a kontaktu s vámi v průběhu lekce.

Lekci povede Andy Pavelcová, autorka blogu Fit & Fabulous, spoluautorka blogu Zdravě bez překážek. Více o mně si můžete přečíst tady.

 

Na pomoc mi přispěchá Terezka Korcová – a protože ji ještě neznáte, poprosila jsem ji, aby mi o sobě napsala pár slov:

„Jsem učitelkou ashtanga vinyasa jógy. Poprvé jsem se na lekci jógy vydala v naději, že mi pomůže odbourat všední pracovní stres a zahnat postupně rostoucí bolest v zádech. K mému překvapení na sebe výsledky nenechaly dlouho čekat. Hned po několika týdnech pravidelného cvičení začala bolest ustupovat a já začala vnímat, jak se mé tělo čím dál více naplňuje pocity štěstí. Z jógy se tak postupně stala má životní vášeň, která mi zcela změnila pohled na svět a umožnila pochopit, že štěstí a spokojenost s životem nenaleznu v materiálních věcech, pokud ji předtím nenaleznu v sobě samotné. Astanga vinyasa jógu praktikuji již třetím rokem a své zkušenosti s učením této disciplíny jsem získala pravidelnou praxí, účastí na mnoha víkendových workshopech, ale také na měsíčním učitelském kurzu v Indii. Smyslem mých lekcí je nejen získání flexibility a fyzické síly, ale také poznání sebe samotného a nalezení lásky ke svému tělu.“

A jak vypadala lekce minulý rok?

Pokud pořád váháte, zda do toho jít nebo ne, mrkněte se, jak lekce probíhala minulý rok. Vzít si můžete děti, domácí mazlíčky nebo kamarády. Vítáni jsou všichni!

 

Tak co, přijdete? 😉 Dejte kamarádům vědět a pozvěte je taky! Událost najdete na Facebooku!

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, směřujte je do komentářů nebo na fitfab@email.cz .

Moc se těšíme!

Andy & Terka & Roxy

 

ROXY FITNESS-HEYWOOD-7058

10 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *