Kávu, prosím!

Super Tramp Coffee: schovaná kávová oáza

Jestli jste na tuto kavárnu ještě nenarazili, vůbec se nedivím.

Je to ten nejzastrčenější kout v centru Prahy, který si lze představit. Ne každý totiž zná podchod mezi Spálenou a Opatovickou. Ten podchod je vážně hnusné místo, ale právě uprostřed najdete malinké nádvoří, kde se vyrojila nádherná kávová oáza – Super Tramp Coffee.

Klidné místo, spousta zeleně a vůně výborné kávy.

Přivítá vás malá zahrádka, na kterou doléhá příjemná hudba. V Super Tramp Coffee vždycky hrají dobrou muziku. Přímo v kavárně totiž stojí gramofon a baristé mají asi vážně dobrý vkus.

A taky jsou strašně fajn. Mile doporučí, když vlastně nevíte, co si z těch báječných lahůdek vystavených na baru máte dát.

 

3

 

Vedle sladkých variant mají i dobroty na slano – já si dala chlebík s grilovanou goudou a parádně mě spravil z lehké pokoncertové kocoviny. Dobrotky si kuchtí přímo slečny v kavárně. To mám úplně nejradši.

A ta káva!

 

4

 

Kávu dostanete v kouzelném keramickém nádobíčku, který vám příjemně zahřeje ruce. Kavárnu jsem totiž objevila jednoho deštivého zachmuřeného dne, tak mi teplé cappuccino udělalo radost.

Kavárna je moc útulná. Přestože je interiér moderně dřevěný a vlastně dost jednoduchý, cítíte se tu moc dobře.

Na každém stolku jsou čerstvé květiny a když mrknete ven, tak se to tam jen zelená.

 

2

gramofon
5

8

7

9

 

V létě to bude paráda.

Dvorek je krásně chladný, díky stromům jsou venkovní lavice částečně ve stínu a v nabídce je i spousta lahodných chlazených nápojů.

Tak co, stavíte se?

 

1

 

Také milujete kavárny? Najděte si mě na facebooku a já vám budu vybírat ty nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *