Jak se cítit líp

Proč učím jógu venku a proč byste měli taky dorazit

Jsem odjakživa trochu nepřítel posilovny. Hlavně v létě.

Je tam horko, absolutně žádnej vzduch, potíte se stejně, ještě než tam dorazíte, a nad to všechno si za to ještě zaplatíte.

Chci lidi v létě prostě dostat cvičit ven. Co je lepšího než potkat pár lidí venku, kde je nádherně, zacvičit si venku, pokecat si, užít si sluníčka a pak klidně ještě chvilku venku posedět?

Roxy joga Stvanice 0

Minulý rok jsem si řekla, že bych ráda chodila cvičit ven, a tak jsem založila na Facebooku událost s představou, že se tam nahlásí pár lidí a půjdem si v deseti zacvičit. No… za 14 dní tam bylo nahlášených dohromady přes 3 tisíce lidí.

Neumíte si představit, co za nervy jsem chytla. 😀

První hodinu jsem omezila registraci na 100 lidí a přibližně tolik jich pak dorazilo. Zní to lépe než tři tisíce, ale i tak jsem měla co dělat, abych to ukočírovala.

Nakonec ale přišli tak hrozně fajn lidi, že to šlo úplně samo. Každá lekce pro mě už byla zábavou, lidi chodili opakovaně a psali mi, že je to super nápad a já jsem věděla, že to rozhodně není poslední akce, kterou zorganizuju.

Taky, že jo!

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že před sebou budu na nějakym ostrově mít skoro sto lidí a předcvičovat jim jógu, asi bych se mu vysmála? Včera jsme zas měli lekci, na kterou dorazili neuvěřitelně fajn lidi a fotka o atmosféře asi říká všechno? děkuju za tuhle příležitost, ačkoliv jsem extrovert a ukecanej člověk, je pro mě každá taková hodina obrovskou výzvou a přijímam ji s velkou pokorou. Tak příště naposledy! Registrace u mě na blogu, však už to znáte…?✌ . . . #yoga #yogaeverydamnday #yogi #yogalove #roxyfitness #yogainspiration #namaste #yogaeverywhere #yogagirl #yogachallenge #yogalife #igyoga #yogini #yogapractice #yogapose #yogaeveryday #instayoga #practiceandalliscoming #handstand #balance #pilates #yogajourney #asana #yogagram #yogadaily #yogaaddict #yogisofinstagram #stretch #yogateacher

Příspěvek sdílený Fit & Fabulous | Fitness blog? (@andy.fitfab),

Jóga na Štvanici každé červnové úterý

I letos jsem si řekla, že do toho půjdu. Tentokrát mi s organizací pomohla Terezka Korcová a Roxy, které připravilo pro účastníky drobné občerstvení a malé překvapení na konci lekce. Ale to byste museli dorazit!

Mrkněte na fotky z akce a nebojte se dorazit příští týden znovu! Každé úterý máme sraz v 18 hodin na východním cípu Štvanice. Více o lekci se dozvíte zde nebo na Facebook události.

Nebojte se poznat nové lidi, protáhnout se, pokecat si a dát si voraz od každodenního stresu. Z lekce odejdete s úsměvem na tváři, to vám zaručuju.

A častý dotaz: Budou lekce pokračovat? Inu… rozhodně nejsou poslední 😉 Sledujte můj Facebook nebo Instagram, budu tam informovat o dalších akcích.

Tady máte sestřih od ČT24 (začíná to v čase 1:12) a fotogalerii:

foto UPM8.cz (1)

foto UPM8.cz (2)

foto UPM8.cz (4)

foto UPM8.cz (6)

foto UPM8.cz (7)

foto UPM8.cz (9)

foto UPM8.cz (10)

foto UPM8.cz (11)

foto UPM8.cz (13)

foto UPM8.cz (14)

foto UPM8.cz (15)

foto UPM8.cz (16)

foto UPM8.cz (17)

foto UPM8.cz (18)

foto UPM8.cz (19)

foto UPM8.cz (20)

foto UPM8.cz (21)

foto UPM8.cz (22)

foto UPM8.cz (23)

foto UPM8.cz (24)

foto UPM8.cz (25)

foto UPM8.cz (26)

foto UPM8.cz (28)

 

Jeden komentář

  • Klára

    To je taková škoda, že to mám tak daleko ! 🙁 jsem až z Jižní Moravy.
    Je to suprový nápad, klobouk dolů za skvělou iniciativu! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *